přihlášeníZapomenuté helso?
 
Ohradské nám. 1628/7, 155 00 Praha 5, č.ú.: 43-1240750227/0100, IČ: 22693084
Facebook Instagram Pro organizátory

FAQ

Kde naleznu pravidla k soutěži?

Pravidla k soutěži naleznete na hlavní stránce našeho webu  v menu nahoře - PRAVIDLA.


Je účast na soutěžích CDO podmíněna členstvím v CDO?

NE! :)

Soutěží CDO se mohou účastnit jak řádní, tak i krátkodobí členové CDO (=nečlenové). Řádný člen hradí oproti krátkodobému členovi nižší startovné. Obecně je třeba vždy myslet na podmínku, že pokud máte zájem o nominace na mezinárodní titulární soutěže Internation Dance Organization (IDO), je nutné být v den konání MČR řádným členem CDO!

 

Pokud se chcete zaevidovat do CDO (řádný člen i krátkodobý člen) musíte být součástí našeho registračního systému) Je třeba kontaktovat vždy správní úsek CDO (tel: 773 997 053, spravniusek@czechdance.org) a domluvit se na dalším postupu.

 


Jak se přihlásit na soutěž?

Odpověď je jednoduchá a vždy platí stejné pravidlo, do soutěží CDO se přihlašujete prostřednictvím www.czechdance.org. Každý vedoucí tanečního kolektivu disponuje přístupovými údaji do našeho registračního systému (obdrží od správního úseku CDO). Nezáleží na tom, zda jste řádní členové či nečlenové CDO, systém přihlášení je pro všechny stejný. Výjimku tvoří tanečníci tzv. "bez klubové příslušnosti" (lze pouze u sol a duet), kdy takové tanečníky přihlašuje do soutěže přímo soutěžní úsek CDO. V takovém případě je třeba kontaktovat sekretariát soutěžního úseku s žádostí o přihlášení na soutěž.

 


pdf Metodický pokyn - přihlášení do soutěže


Nova Plus
hlavní mediální partner DLT 2015
Dance Sport Marketing
CASPV
IDO Dance
Dance Life Expo
SDK
Dance Photo
iVideos
Taneční Magazín
Sansha
Krásná.CZ
mediální partner DLT 2015
FISAF


inzerce:
dance point