přihlášeníZapomenuté helso?
 
Ohradské nám. 1628/7, 155 00 Praha 5, č.ú.: 43-1240750227/0100, IČ: 22693084
Facebook Instagram Pro organizátory

Partneři CDO

Společnost Dance-Sport-Marketing vznikla na jaře roku 2014. Prvotním záměrem bylo pokusit se vylepšit obchodní a marketingové klima v českém tanečním sportu poté, co se nám podařilo získat obchodní a marketingová práva spolku Czech Dance Organization (CDO). Zároveň však také disponujeme pracovním týmem špičkových odborníků, který má z minulosti i současnosti velice bohaté zkušenosti rovněž s organizováním sportovních akcí celostátního i mezinárodního významu na klíč. Připraveni jsme dále poskytovat poradenství v oblasti sportovního marketingu, stejně jako manažerské služby v komplexní šíři od zajištění tréninkového procesu sportovců, právních a obchodních konzultací, až po zprostředkování zdravotnické péče.
České asociace Sport pro všechny (dále jen ČASPV) navazuje na snahy našich předchůdců přiblížit a zpřístupnit tělesnou výchovu a sport široké veřejnosti. Hlásíme se k odkazu dr. Miroslava Tyrše i jeho následovníků. Čerpáme z práce lékařů, tělovýchovných pedagogů a dalších odborníků, kteří pochopili význam pohybové aktivity pro člověka. Uvědomujeme si, že smysl přiměřeného pohybového režimu může být zcela naplněn jen ve spojení s racionální výživou a celkově dobrou životosprávou. V tomto širším rámci spatřujeme vysoký společenský význam sportu pro všechny jako racionální alternativy proti drogové závislosti, asociálnímu chování a dalším negativním jevům.
IDO je světová taneční organizace, která á více jak 250 000 členů z více jak 90 zemí, kterou jsou na 6 kontinentech!
Jedná se o jediný mezinárodní taneční veletrh v České republice, na kterém se potkají všechny druhy tance (latinskoamerické, standardní, salsa, street dance, balet apod). Jeho výjimečnost je podtržena originální filozofií „sjednotit taneční svět a ukázat jeho sílu a krásu“. Nejen proto se na něm představí přes 140 show na 5 stagích, 150 workshopů a seminářů, 10 soutěží a naprosto neuvěřitelných 40 tanečních stylů. V roce 2015 proběhne 4.ročník tohoto festivalu, a to ve dnech od 6.-8.11., souběžně s veletrhem zábavy In-joy a sportovním veletrhem SportLife.
Mění Vaše zážitky v krásné vzpomínky. Již 4 - tým rokem si můžete objednat video záznam z celého soutěžního dne a to jak na místě konání, tak i v Eshopu ivideos.cz
....EXISTUJÍ OKAMŽIKY, KTERÉ STOJÍ ZATO SI PŘIPOMÍNAT. DANCEPHOTO JE PRO VÁS ZACHYCUJE UŽ PŘES DESET LET.
   
   
   

Nova Plus
hlavní mediální partner DLT 2015
Dance Sport Marketing
CASPV
IDO Dance
Dance Life Expo
SDK
Dance Photo
iVideos
Taneční Magazín
Sansha
Krásná.CZ
mediální partner DLT 2015
FISAF


inzerce:
dance point